Janod hračky

#05 Janod hračky pro děti – tipy na květen

Hrávali jste se v dětství s dřevěnými hračkami? Dopřejte radost ze hry i vašim dětem. Dřevěné hračky v sobě skrývají jedinečné kouzlo a díky odolnosti materiálu se dědí z generace na generaci. Hračky francouzské značky Janod mají unikátní nadčasový design, který ocení dospělí i děti.

Vkládačka Tvary a barvy pro děti od 2 let

Učení se tvarů a barev ještě nikdy nebylo tak zábavné! Nádherná veselá dřevěná vkládacího “Učíme se tvary” je originálním dárkem pro vaše nejmenší dětičky. Jak vypadá kruh? Jaké barvy je čtverec? Kam patří trojúhelník? Kdo je na obrázku? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek vám odpoví vaše děťátko, které se prostřednictvím této hry naučí nová slova, rozvine jemnou motoriku a myšlení, naučí barvy a tvary a ještě vám k tomu vymyslí fantastický příběh podle kartiček na různé motivy.
Součástí balení jsou dřevěné kartičky s různým motivem a otvory na barevné tvary.

Dřevěné vkládací puzzle Tvary a zvuky I Wood pro děti od 1 roku

Dětská dřevěná vkládačka puzzle Tvary a zvuky Janod je skvělým pomocníkem pro vaše nejmenší. Díky tvarům, barvám a originálním zvukem, které každá vkládačka vydává, se děti naučí rozlišovat tvary a barvy hrou. Jednotlivé kostky mají vlastní tvar, barvu a funkci: zvonek, kaleidoskop, zvukové efekty, chrastítko a zrcátko. Tato smyslová hra stimuluje všechny smysly vašeho dítěte. Dětské dřevěné vkládací puzzle Tvary a zvuky Janod je naučná a motorická hračka na rozeznávání zvuků, tvarů a barev, určená pro děti již od 1 roku.

Vkládací puzzle Čísla I learn Janod pro děti od 3 let

Spočítejte počet zvířátek na jednotlivých dílcích puzzle a seřaďte je ve správném číselném pořadí. Každý dílek puzzle má místo na dřevěné číslo, a také musíte spočítat počet zvířátek na dílku. Potom přiřaďte dřevěnou číslovku podle počtu zvířátek. Tento hlavolam je ideální pro výuku dětí, počítání do 10 a zároveň pro rozvoj jejich jemné motoriky.

Dřevěné chodítko a vozík s nářadím BricoKids Janod pro děti od 1 roku

Vozík s nářadím Janod je splněným snem každého malého mistra a navíc ho provází i během prvních kroků. Odteď bude mít veškeré nářadí na svém místě a může jej podle potřeby kamkoli přesouvat. Chodítko s nářadím Janod lze zabrzdit, aby děti mohly chodit bezpečně kolem. Obsahuje vše potřebné příslušenství a nářadí, díky kterému zvládne váš mrňous všechny opravy v domácnosti. Kromě bezpečných prvních krůčků chodítko pomáhá rozvíjet jemnou motoriku. Dřevěné chodítko a vozík zároveň BricoKids Janod obsahuje 25 kusů příslušenství: 3 magnetické nástroje, jeden svěrák, sadu 4 ozubených kol, 4 hřebíky, 4 šrouby, 4 matky a 6 desek na priskrutkovávanie. Nyní budou všechny nástroje na správném místě. Navíc malý mistr může vozík přesouvat z místa na místo i spolu se svými oblíbenými hračkami.

Kosmetický stolek pro dívky od 3 let

Kosmetický stolek je jako stvořený pro každou malou princeznu.
Stolek je vyroben ze dřeva, laděný do růžové, bílé a přírodní dřevěné barvy. Součástí kosmetického stolku je i dřevěná židle a další příslušenství: růžová kartáč na vlasy, dvě růžové sponky a jedna gumička do vlasů, parfém, dva rtěnky na rty, lak na nehty, pilník na nehty a paleta očních stínů, veškeré příslušenství ke kosmetickému stolku je stejně celodřevěné. Na stolku jsou tři věšáčky, na které si dívky vědí zavěsit bižuterii, například řetízky, náramky, gumičky. Pod stolkem je dřevěný šuplík, takže dívky si všechno vědí pěkně i odložit nebo skrýt své malé poklady.

Odrážedlo Vespa Mint pro děti od 3 let

Hurá za dalším dobrodružstvím na novém odrážedle! Dřevěné odrážedlo Vespa Mint Janod je krásná dřevěná hračka určená pro děti od 3 do 6 let. Krásný design tohoto balančního kola zaujme každého. Odrážedlo je skvělý mezistupeň před jízdou. Výška rukojeti kola je 51 cm, výška sedáku se dá pohodlně nastavit mezi 32-36,5 cm a jeho celková délka je 77 cm. Nafukovací kola zajistí pohodlnou jízdu na různorodých površích. Dřevěné odrážedlo pro děti má mátové barevné provedení v retro stylu, které je v současnosti velmi atraktivní. V přední části naleznete imitaci světel a otáčkometra.

Novinky roku 2020

Jako každý rok, i v roce 2020 si pro vás značka Janod připravila mnoho úžasných novinek, které postupně přicházejí na náš trh. Kterými se můžete potěšit už v květnu?

Dvoupatrová postýlka pro 2 panenky Candy Chic od 3 let

Dřevěná patrová postýlka pro panenky s okouzlujícími tečkovaným motivem splní sny každého děvčátka. Malé maminky se naučí procesu spánku při hraní s panenkami podle vlastní fantazie. Roztomilá ložní prádlo, které se skládá z polštáře a peřinky poskytuje příjemný spánek pro všechny panenky. Vysokokvalitní výroba nabízí dlouhotrvající a trvanlivou hru. Dvoupatrová postýlka je ideální doplněk k setu nábytku pro panenky ze série Candy Chic.

Židle pro panenky Candy Chic od 3 let

Dřevěná židle k jídlu pro panenky s okouzlujícími tečkovaným motivem splní sny každého děvčátka. Malé maminky se naučí procesu stravování při hraní s panenkami podle vlastní fantazie. Roztomilý polštářek / podsedák poskytuje příjemné posezení pro všechny panenky. Vysokokvalitní výroba nabízí dlouhotrvající a trvanlivou hru. Židle je ideální doplněk k setu nábytku pro panenky ze série Candy Chic.

Postýlka pro panenky Candy Chic od 3 let

Dřevěná postýlka pro panenky s okouzlujícími tečkovaným motivem splní sny každého děvčátka. Malé maminky se naučí procesu spánku při hraní s panenkou podle vlastní fantazie. Roztomilá ložní prádlo, které se skládá z polštáře a peřinky poskytuje příjemný spánek pro všechny panenky. Vysokokvalitní výroba nabízí dlouhotrvající a trvanlivou hru. Postýlka s peřinou je ideální doplněk k setu nábytku pro panenky ze série Candy Chic.

Montessori / Essentiel Váhy / Balans pro děti od 3 let

Dřevěná balanční skládačka spolu s návody. Zábava spočívá v tom, že děti ukládají barevné kostky podle přiložených návodů. Musí to ale udělat ve správném pořadí tak, aby se rampa příliš nikoli srdce na jednu ze stran a aby se nedotkla podložky. Děti tak mohou objevovat zákonitosti převažování, zjistí co je těžší a co snadněji, kdy se nakloní balanční podložka doleva a kdy doprava. Děti si samozřejmě mohou i jen tak ukládat barevné kostky na balanční podložku bez návodu. Je to skvělé cvičení, které zároveň baví a rozvíjí manuální zručnost, pozorování a znalost barev dítěte. Navíc učí trpělivosti a prostorovému vnímání, což je pro děti v tomto věku velmi důležité. Hračka obsahuje 5 oboustranných návodů, dřevěnou rampu a 16 barevných kostek.

Montessori / Essentiel Tangram pro děti od 2 let

Tangram je zajímavá skládačka v pastelových barvách, která upoutá každého malého rošťáka. Zabavte vaše děti skládáním obrázků z dřevěných dílků dle předlohy nebo podle vlastní fantazie. Ideální hra na učení barev, tvarů a rozvíjení prostorového vidění
Dřevěná dětská hračka obsahuje 25 kartiček s předlohami, 7 dřevěných dílků a jeden dřevěný rámeček na skládání.

Společenské hry

Znáte něco krásnějšího než trávit čas všichni společně se svými dětmi? Neboť my tedy ne! Společenské hry nikdy nevyjdou z módy a neexistuje lepší strávený večer než ten v rodinném kruhu při dobré společenské hře. Máme pro Vás a Vaše děti několik tipů na nejoblíbenější společenské hry, které si určitě zamilujete.

Pirátské lodičky magnetická hra pro děti od 5 let

Napnout plachtu …! Do boje …! Zahrajte se na piráty, a potopte lodě svého nepřítele jako první !!! Pirátské bojové lodě je skvělá hra, která přinese chvíle plné napětí a zábavy nejen pro ty nejmenší, ale pro všechny generace! Součástí hry jsou 2 mřížky pro dvě úrovně hry, 20
magnetických lodiček a 2 smazatelné pera.

Akrobat hra na rozvoj motoriky pro celou rodinu od 4 let

Společenská hra Akrobat Janod zaručuje zábavu pro celou rodinu! Podaří se vám poskládat věž z akrobatů tak, aby byla co nejvyšší? Věž z podložek a akrobatů může postavit každý hráč sám, nebo více hráčů buduje jednu společnou věž. Rodinná společenská hra Akrobat je vhodná pro děti již od 5 let a zaručeně zabaví i vyšší věkové skupiny. Dřevěné figurky je třeba umístit na podložku tak, aby se věž nezhroutila. Je to těžší, než si myslíte! Společenská hra pro děti Akrobat Janod je vhodná pro 2 – 8 hráčů. Hra trénuje zručnost a logické myšlení. Házejte kostky a strategicky umístěte svých akrobatů tak, abyste vytvořili co nejvyšší věž. První osoba, která srazí věž, přehrává! Hra obsahuje 20 kartonových podložek, 57 dřevěných akrobatů a 3 kostky s barvami.

Bingo hra na učení barev pro děti od 2 let

Jak naučit dítě rozeznávat barvy? Ideálním pomocníkem je hra pro děti Janod na způsob Binga. Děti se díky ní naučí základní barvy a zároveň jednoduché herní pravidla. Stanou se tak věrnými pomocníky v poznávání barevného světa kolem vás. Kdo první vyplní svou kartičku barvami, které jsou na ní? Užijte si s prckem zábavu při známé hře Bingo od Janod. Hledáte vhodnou hru na společenskou událost vašich dětí? Pestrobarevná ilustrovaná hra děti zaujme svým designem a zároveň je motivuje k poznávání. Dětská společenská hra Bingo od Janod je naučná hra na rozeznávání barev určená pro 2 až 6 hráčů. Je vhodná pro děti již od 2 let. Balení obsahuje 6 velkých kartonových bingo karet, 60 kartónových žetonů různých barev a 1 sáček. Hra je ze série Hry na přiřazování (Matching games).

Bláznivé paličky hra na způsob mikáda pro děti od 3 let

Jak procvičit barvy a jemnou motoriku? Vzpomínáte si na Mikádo? Hra pro děti na procvičení barev, dovednosti a prvních herních pravidel. Hoďte kostkou a vytáhněte paličku stejné barvy tak, aby se dřevěný disk nedotkl stolu. Pravidla hry jsou jednoduché. Hru začíná nejmladší hráč, hráč hodí kostkou a vezme si jednu paličku odpovídající barvy, pak je na řadě další hráč. Pokud hráč hodí kostkou barvu, ale hůlka v odpovídající barvě již není v dřevěném disku, hodí kostkou ještě jednou. A takto hrajete, dokud nespadne dřevěný kruh. Poslednímu hráči, kterému se dřevěný disk dotkne stolu (spadne z hůlek), ten prohrává hru.

Leknín strategická hra pro děti od 6 let

Hledáte vhodnou hru na společenskou událost vašich dětí? Zpestřete hrací čas a navoďte atmosféru přírody u vás doma. Hra s motivy leknínu stimuluje dětskou zručnost a obratnost. Umístěte hrací plochu na stojan, který je nad dřevěnou plochou s motivy leknínu. Úkolem soutěžících je rozmisťovat malé dřevěné zvířátka tak, aby nespadly do rybníka, ale přežili a zůstali na visící hrací ploše – leknín. Hru přehrává ten, kdo způsobí, že se leknín převrhne a zvířátka se ocitnou v rybníku. Hra v dětech povzbuzuje a rozvíjí strategické myšlení a rozvíjí jejich zručnost. Živými barvami hýřící, zábavná dětská společenská hra Leknín je vhodná pro děti od 6 let. V jednom balení naleznete dvě hrací plochy a 42 herních dřevěných kousků s pestrobarevnými motivy. Hra je výborná zábava pro jednotlivce, ale rovněž pro méně početné skupiny. Zabaví se při ní 2-6 dětí, podpoří svou soutěživost a rozvinou strategické plánování. Není to vhodný způsob jak potěšit malé školáky?

Hádej kdo jsem hra na rozvoj logiky pro děti od 5 let

Dětská strategická Hádej kdo jsem! je vhodná pro děti od 5 do 12 let, má motiv zvířátek, je v anglickém jazyce. Součástí balení je 48 kartiček, hrací plocha, podstavec, 48 odnímatelných nálepek. Cílem hry je vylučovací metodou uhádnout jaké zvířátko má na kartičce protihráč. Hra je vhodná pro rozvoj logiky a strategického plánování, jemné motoriky dětí. K dispozici jsou 2 hrací úrovně: začátečníci, pokročilí. Krabice slouží jako podstavec.

Krtci hra na rozvoj pozornosti pro děti od 3 let

Společenská hra pro děti Krtci Janod na rychlost a pozornost je určena pro děti ve věku 3 – 6 let, pro 2 – 4 hráče. Cílem hry je naplnit svůj košík čtyřmi druhy zeleniny dříve než ostatní spoluhráči. Buď první ale pozor musíš se snažit vyhnout krtkem v zahradě! Společenská hra pro děti na rychlost a pozornost. Hru je možné využít v dřívějším věku na učení barev, třídění zeleniny do množin podle barvy. Společenská hra Krtci Janod na zdokonalení soustředěnosti pro děti od 3 let.

X