Janod hračky

#06 Janod hračky pro děti – tipy na červen

Jednoduchost, kvalita a nádherný design se spojují v dřevěných hračkách Janod. Historie dřevěných hraček sahá až do starověkého Řecka, kde děti za sebou s oblibou táhly zvířátka na kolečkách. Dřevěné hračky jsou nejen zábavným prostředkem trávení času ale jsou také skvělou pomůckou na rozvoj motorických schopností.

Dřevěná stavebnice a skládačka Indiánský totem pro děti od 3 let

Svými 12 totemové vzory a 52 kusy masivního dřeva je tato vzdělávací hračka ideální na stimulaci pozorovacích schopností vašeho dítěte a rozvíjení jeho dovedností. Jednoduše umístěte karty na dřevěnou základnu a postavte totem označený na kartičce, stohováním dřevěných kusů správným směrem a ve správném pořadí. “Edutotem” pomůže vašemu dítěti naučit se tvary zábavnou formou.

Dětský dřevěný fotoaparát se zvukem a světlem pro děti od 1 roku

Dětský dřevěný fotoaparát děti zaujme nejen svým designem, ale i efekty. Má zvukové a světelné efekty, díky čemuž připomíná reálný fotoaparát, disponuje zvukem a světlem. Malý fotograf se do dřevěného fotoaparátu zamiluje už na první pohled, protože má promyšlené detaily a nadčasový design.

Kreativní sada Skřítkova pro děti od 3 let

Kreativní sada Skřítkova Janod obsahuje vše potřebné pro výrobu 5 nádherných obrázků – 5 karet se samolepicími částmi, 210 vlněných barevných bambulí, 1 dřevěná špachtle a lepidlo.

Kreativní sada Barevný písek s třpytkami Víly pro děti od 4 let

Kreativní sada Víly obsahuje 2 tuby písku z třpytek, který se nanáší na 3 předlohová karty. Pomocí přiložené špachtle se připraví samolepící místa na kartě a nasypou se na ně třpytky, které krásně dekorují obrázky. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti.

Dřevěné chodítko a vozík na tlačení Veselý pes s rolničkou pro děti od 1 roku

Pestrobarevné celodřevěné chodítko a vozík zároveň, v přední části s hlavou pejska je skvělým pomocníkem při prvních krocích vašeho děťátka nebo dobře poslouží i na převezení oblíbených hraček vašeho děťátka!
Celý vozík je vyroben ze dřeva, kolečka jsou pogumované a umožňují tak hladkou a zejména tichou jízdu po jakémkoliv povrchu v domácnosti nebo venku. Váha je v přední části vozíku, díky čemuž se Vaše děťátko může spolehlivě a bezpečně opřít o vozíček. Jako bonus navíc má pejsek v předu na obojku zvonek, který při jízdě vydává jemný “cinkavé” zvuk a tím vykouzlí krásný úsměv na tváři nejen vašeho děťátka.

Dřevěný kočárek pro panenky Mademoiselle pro děti od 1 roku

Dřevěným kočárkem se děti přibližují světu dospělých, když v něm převážejí své panenky jako své děti a tím vlastně napodobují své rodiče – Role-play, stejně si rozvíjejí jemnou motoriku a pohybové schopnosti. Dřevěný kočárek pro děti je nadčasová hračka, která se dědí z generace na generaci a zároveň je to skvělý doplněk do dívčí pokoje. Vaše malá princezna se samozřejmě může vydat i na procházku po okolí, zaručeně s velkou radostí a hrdostí.

Novinky roku 2020

Jako každý rok, i v roce 2020 si pro vás značka Janod připravila mnoho úžasných novinek, které postupně přicházejí na náš trh. Kterými se můžete potěšit už v červnu?

Hračka do vody měkké puzzle Mapa světa pro děti od 3 let

Měkké pěnové puzzle Mapa světa vhodné na hru na suchu i ve vodě pro děti od 3 let. Balení obsahuje 28 dílků puzzle. Dílky puzzle plavou na vodě a přinesou mnoho zábavy při koupání. Je možné poskládat je na dlaždiček nebo vaně.

Dřevěná magnetická tabule oboustranná pro děti od 3 let

Oboustranně magnetická tabule, která roste s dítětem – má 4 dřevěné výškově nastavitelné nohy a magnetky veselých barev! Tabule je oboustranná, černá strana je na psaní a kreslení křídou a bílá strana tabule je magnetická a vhodná pro psaní a kreslení fixem. Po obou stranách tabule je znázorněna abeceda, na černé straně velká písmena a z opačné strany malá písmena. Na vrchu tabule je role papíru určena na malování is vodovými barvami, ve spodní části tabule je praktická polička na odkládání všech psacích a malířských pomůcek.

Dřevěná magnetická tabule na stůl oboustranná pro děti od 3 let

Oboustranně magnetická tabule, která je menších rozměrů a je tak vhodná do každé domácnosti. Tabule je oboustranná, černá strana je na psaní a kreslení křídou a bílá strana tabule je magnetická a vhodná pro psaní a kreslení fixem. Tabule je odnímatelná a tak si ji děťátko může jednoduše položit i na kolena. Tabule se dá zasunout do stojanu pro jednoduché pracování za stolem.

Vzdělávací puzzle Lidské tělo pro děti od 5 let

Nádherné vzdělávací puzzle s motivem Lidského těla – tělo, orgány a kostra. Úžasně hravé poznávání lidského těla pro zvídavé školáky! Děti skládají puzzle a učí se zároveň jednotlivé části a soustavy lidského těla. Poskládat mohou TĚLO, kostra a ORGÁNY. Tyto kartónové puzzle s 50-75-100 ks dílky a 4 kartami soustav lidského organismu okouzlí a zabaví nejedno malé dítě. 50 ks puzzle TĚLO je oboustranné, z jedné strany je holčička a z druhé strany puzzle je chlapec. 100 ks puzzle kostry je jedinečné tím, že svítí ve tmě. Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, jemnou motoriku, a zároveň se děti učí vnímat vztah mezi částmi a celkem.

Kreativní sada Korunky štrasové kamínky a nálepky pro děti od 5 let

S touto kreativní sadou vaše dítě ozdobí hezké korunky malými, barevnými a třpytivými kamínky. Tato aktivita je ideální i na narozeninovou oslavu – po dozdobení korunek se svými přáteli, se dětičky mohou obléci do kostýmů a hrát se s hotovými korunkami na princezny a princů.

Razítka

Hra s razítky u dětí rozvíjí motorické dovednosti a představivost. Tato pomůcka pro kreativní hobby přinese vašim dětem nejen zábavu, ale si pomocí ní zdokonalí i svou tvořivost, kreativitu a koncentraci.

Razítka Baby Farma pro děti od 1 roku

Veselé razítka se zeleným inkoustem i pro ty nejmenší dětičky. Balení obsahuje 5 pěnových razítek, se kterými se snadno a vesele pracuje, s motivem Zvířátek z farmy: prasátko, ovečka, zajíček, slepička a husa.
Tato pomůcka pro kreativní hobby přinese vašim dětem nejen zábavu, ale si pomocí ní zdokonalí i svou zručnost a tvořivost.

Razítka Baby Příroda pro děti od 1 roku

Veselé razítka se žlutým inkoustem pro dětičky od jednoho roku. Balení obsahuje 5 krásných velkých pěnových razítek s motivy: slunce, mrak, duha, hvězdička, měsíc. Tato pomůcka pro kreativní hobby přinese vašim dětem nejen zábavu, ale pomocí ní si zdokonalí i svou zručnost a tvořivost.

Razítka Princezny pro děti od 3 let

S těmito razítky se dívky skutečně zabaví! Kromě krásných razítek zvířátek v nich najdou i různé ženské postavy, které jsou rozděleny na tři části, a právě díky tomu si děti vytvoří postavu podle svých představ. Mohou kombinovat tvář s různými šaty, obměňovat to, bavit se, využít kreativitu a naplno svou fantazii. Balení obsahuje 30 kusů pěnových razítek a jeden černý inkoust.

Razítka Bojovníci pro děti od 3 let

Razítka, se kterými si děti vytvoří svůj vlastní příběh plný válečníků, rytířů, draků, mečů. V balení je až 30 kusů pěnových razítek – draci, meče a rytíři, kteří jsou rozděleni na tři části, aby si děti mohly sami vyskládat postavičku podle svých představ. Vybrat si hlavu a oblečení, přidat meč, k rytíři draka. Při hraní se s razítky se u dětí rozvíjejí motorické dovednosti a představivost.

Razítka Jednorožec pro děti od 3 let

Oblíbený motiv jednorožců v krásných veselých pěnových razítek s červeným inkoustem potěší každé děvčátko od tří let. Až 15 kusů veselých razítek, 9 různých jednorožců a jiné – stromy, duha, květiny, hřeben, srdíčka, aby si děti mohly vytvořit svůj vlastní příběh na obrázku, vybarvit, či domalovat. Hra s razítky u dětí rozvíjí jemné motorické dovednosti a představivost.

Razítka Dinosauři pro děti od 3 let

Veselé razítka se zeleným inkoustem i pro ty nejmenší dětičky. Balení obsahuje 5 pěnových razítek, se kterými se snadno a vesele pracuje, s motivem Dinosaury. Tato pomůcka pro kreativní hobby přinese Vašim dětem nejen zábavu, ale si pomocí ní zdokonalí i svou zručnost a tvořivost.

X