Janod hračky

#07 Janod hračky pro děti – tipy na červenec

Janod je francouzská společnost, která se zabývá vývojem kvalitních dětských dřevěných hraček, které jsou inspirovány francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence.
Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti si hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Kvalitu značky Janod dokazují i několik mezinárodní ocenění.

Magnetická mapa světa pro děti od 5 let

Umí vaše dítě ukázat, kde jste byli loni na dovolené? Na kterém pólu žijí tučňáci? Kde se nachází Norsko? Naučte se se svými dětmi všechny zeměpisné pojmy díky magnetické mapě světa Janod. Mapa je vhodná pro děti od 5 let. Pořiďte svému dítěti velkou mapu světa se spoustou zajímavých detailů a učte se zeměpis zábavnou formou.
Krásná mapa s jedinečným designem obsahuje 92 dřevěných dílků puzzle. Každý z nich reprezentuje region nebo zemi, nese název hlavního města a obsahuje obrázek charakterizující dané místo. Poznejte významné stavby, památky, zvířata a rostliny z různých známých oblastí. Mapa je v anglickém jazyce. Je možné ji zavěsit na stěnu, čímž se stává skvělým doplňkem dětského pokoje.

Puzzle Škola baletu v kufříku 100 dílů pro děti od 5 let

Nádherné obrázkové puzzle pro dívky s motivem baletek v baletní škole 100 ks v praktickém kufříku. Puzzle jsou z tvrdého kartonu. Milý obrázek v pěkných dívčích barvách potěší každou malou princeznu. Puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, rozlišování barev, tvarů a velikosti.
Učí děti vnímat vztah mezi částmi a celkem a jsou užitečné při rozvoji jemné motoriky rukou. Puzzle obsahují 100 ks dílků, v kufříku se nachází i plakát.

Kreslení ve vaně Velryba s barvičkami pro děti od 3 let

Kreslení ve vaně Velryba s barvičkami Janod ze série Bath Toys.
Staňte se umělcem ve vaší koupelně. Hračka do vany, která potěší všechny děti a podpoří jejich kreativitu i při koupání.
Balení obsahuje velrybu, držák na barvičky do vany, 6 ks omyvatelných pastelek vhodných na vanu i kachličky a hadřík na stírání. Pastelky se dají vysouvat a jsou netoxické.

Obrázky s kulatými nálepkami Jar Atelier Sada Midi pro děti od 3 let

Kreativní sada Obrázky s kulatými nálepkami Jar Janod Atelier Midi je originální zejména krásnými ilustracemi na černém pozadí! Každá karta obsahuje motivy a ilustrace různých barev a tvarů, do kterých děťátko nalepí přiložené nálepky, aby dotvořilo pestrobarevné jarní obrázky.
Tato kreativní sada obsahuje: 5 karet na dozdobení nalepováním, 7 listů kulatých nálepek (7 barev a 3 různé velikosti) a 1 brožurku s obrázkovým návodem k tvoření.

Kuchyňský mixér pro děti od 3 let

Dřevěný kuchyňský robot je krásná dřevěná hračka, která je nezbytnou součástí každé dětské kuchyňky.
V balení naleznete spolu s mixérem 6 úžasných doplňků nezbytných pro přípravu zákusků a jiných jídel: mouka, vajíčko, miska, stěrka a 3 dřevěné koláčky. Díky těmto doplňkům se vaši malí kuchaři a kuchařky budou při přípravě zákusků cítit jako skuteční profesionálové. Dětský kuchyňský mixér má velmi realistický design. Prostřednictvím této nádherné dřevěné hračky se rozvíjí dětská fantazie a představivost, jemná motorika a děti se přibližují světu dospělých. Kuchyňský mixér pro děti s doplňky je nadčasová dřevěná hračka, která je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně neškodných barev.

Odrážedlo Vespa růžové pro děti od 3 let

Hurá za dalším dobrodružstvím na novém odrážedle! Dřevěné odrážedlo Vespa růžové Janod je krásná dřevěná hračka určená pro děti od 3 do 6 let. Krásný design tohoto balančního kola zaujme každého. Odrážedlo je skvělý mezistupeň před jízdou. Výška řídítek kola je 51 cm, výška sedáku se dá pohodlně nastavit mezi 32-36,5 cm a jeho celková délka je 77 cm. Nafukovací kola zajistí pohodlnou jízdu na různorodých površích. Dřevěné odrážedlo pro děti má růžové barevné provedení v retro stylu, které je v současnosti velmi atraktivní. V přední části naleznete imitaci světel a otáčkometra a v zadní části tašku na suchý zip.

Odrážedlo Hroch pro nejmenší od 1 roku

Krásné dřevěné odrážedlo pro nejmenší Hroch Janod s vozíkem na hračky. Trendová hračka ve tvaru hrocha je ideální pro rozvoj motorických schopností a rovnováhy vašeho dítěte. Je to ideální společník na nové objevy ze sedadla odrážedla nebo také jako vozík na oblíbené hračky. Odrážedlo v obou případech pomůže dětem lépe zvládnout svůj postoj a zároveň jim umožní prozkoumat svět kolem sebe. Dítě se naučí odrážet ale může se také zahrát a vozit si svou nejoblíbenější hračku s sebou na procházku. Zároveň je odrážedlo skvělou pomůckou, která naučí vaše děti udržet rovnováhu, posílí nohy a v budoucnu tak usnadní učení jízdy na kole.

Novinky roku 2020

Jako každý rok, i v roce 2020 si pro vás značka Janod připravila mnoho úžasných novinek, které postupně přicházejí na náš trh. Kterými se můžete potěšit už v červenci?

Magnetické postavičky Farma pro děti od 1,5 roku

Dřevěné magnetické postavičky Farma Janod jsou skvělou magnetickou hračkou pro nejmenší dětičky.
Farmářské zvířátka tvoří soupravu dřevěných hraček s magnetem v zářivých barvách. Sada 3 veselých zvířátek z farmy, z nichž každé zvířátko sestává ze 3 magnetických dílků. Tato úžasná dřevěná hračka umožní vašim dětem rozebírat, míchat a skládat jednotlivá zvířata v různých kombinacích, zabaví se při ní dlouhou dobu. Hra zábavnou formou rozvíjí schopnost tvořit asociace, představivost a jemnou motoriku. Kromě toho mohou objevovat a zkoumat fungování magnetů. Celý set dřevěných hraček obsahuje spolu 9 dílků. Dřevěné figurky pro děti jsou nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím. Hračka je vyrobena z kvalitních materiálů a zdravotně neškodných barev.

Magnetické postavičky Zvířata pro děti od 1,5 roku

Dřevěné magnetické postavičky Domácí zvířata Janod jsou skvělou magnetickou hračkou pro nejmenší dětičky.
Domácí zvířata tvoří soupravu dřevěných hraček s magnetem v zářivých barvách. Sada 3 veselých zvířátek z farmy, z nichž každé zvířátko sestává ze 3 magnetických dílků. Tato úžasná dřevěná hračka umožní vašim dětem rozebírat, míchat a skládat jednotlivá zvířata v různých kombinacích, zabaví se při ní dlouhou dobu. Hra zábavnou formou rozvíjí schopnost tvořit asociace, představivost a jemnou motoriku. Kromě toho mohou objevovat a zkoumat fungování magnetů. Celý set dřevěných hraček obsahuje spolu 9 dílků. Dřevěné figurky pro děti jsou nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím. Hračka je vyrobena z kvalitních materiálů a zdravotně neškodných barev.

Dřevěný šnek s xylofonem a bubnem ze série Pure pro děti od 1 roku

Dřevěná hračka pro tažení Šnek s xylofonem a bubnem série Pure je skvělá hračka 2v1.
Potěšte své ratolesti tahačem hračkou a hudebním nástrojem zároveň, kterou si určitě okamžitě zamilují! Okouzlující pastelový dřevěný xylofon a buben je skvělým dárkem pro malé hudebníky. Začínající muzikanti mohou dát do hudby své srdce a zejména vozit svůj nástroj všude s sebou. Xylofon má 4 gumové kolečka, které zajišťují pohodlnou jízdu na každém povrchu. Jeho součástí jsou i 2 dřevěné paličky, které mají své místo na uskladnění. Hudba napomáhá vývoji vašeho děťátka a podporuje rozvoj fantazie.

Dřevěná tahací hračka želva duha pro děti od 1 roku

Dřevěná hračka pro tažení a nastokávaní Duha ze série Sweet Cocoon.
Krásná dřevěná želva na tažení, vhodná i na procházky v jemných, pastelových barvách. Želva je navržena na rozvoj motorických schopností dítěte. Dřevěné dílky barevné duhy motivují dětičky k učení a poznávání barev, rozvíjejí koordinaci oko ruka, obratnost a motoriku. Tahací želva obsahuje 6 dřevěných barevných dílků duhy.

Vzdělávací puzzle

Na závěr jsme si nechali TOP produkt podle našeho názoru. Vzdělávací puzzle děti nejen zabaví, ale i mnoho nového naučí. Kromě samotných dílků puzzle, jsou součástí balení i 3D figurky, které by děti po sestavení obrázku měli zkusit umístit na správné místo.

Vzdělávací puzzle Zajímavosti světa 350 ks pro děti od 7 let

Nádherné vzdělávací puzzle s motivem Zajímavosti světa. Tyto kartónové puzzle s 350 ks dílky a 50 ks figurek kuriozit z celého světa jistě okouzlí a zabaví nejedno malé dítě.
Součástí balení je i plakát, který se může použít jako šablona. Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, jemnou motoriku, a zároveň se děti učí vnímat vztah mezi částmi a celkem.

Vzdělávací puzzle Vesmír a sluneční soustava 100 ks pro děti od 6 let

Nádherné vzdělávací puzzle s motivem Vesmír. Tyto kartónové puzzle se 100 ks dílky jistě okouzlí a zabaví nejedno malé dítě.
Součástí balení je i plakát, který se může použít jako šablona.

Vzdělávací puzzle Ohrožené zvířátka 200 ks pro děti od 6 let

Nádherné vzdělávací puzzle s motivem Ohrožené zvířátka. Tyto kartónové puzzle s 200 ks dílky a 50 ks figurek ohrožených zvířátek jistě okouzlí a zabaví nejedno malé dítě.
Součástí balení je i plakát, který se může použít jako šablona.

Vzdělávací puzzle Dinosauři 200 ks pro děti od 6 let

Nádherné vzdělávací puzzle s motivem Zajímavosti světa. Tyto kartónové puzzle s 200 ks dílky a 50 ks figurek dinosaurů určitě okouzlí a zabaví nejedno malé dítě.
Součástí balení je i plakát, který se může použít jako šablona.

X