Janod hračky

Francouzský šarm a nadčasovost dřevěných hraček Janod

Pokud máte rádi tradice a přírodní motivy, dřevěné hračky Janod si okamžité získají místo ve vašem srdci. Hračky Janod v sobě ukrývají jedinečnou duši, dávku nostalgie a nádech přírody. Představují trvanlivost, bezpečnost a tradici, díky které si můžete spolu s vašimi prckem zavzpomínat na své dětské časy.

Francouzský výrobce hraček Janod se na trhu objevuje již více než 40 let a dlouhodobě se udržuje na předních příčkách v popularitě a kvalitě svých výrobků. Cílem společnosti Janod je navrátit lidi zpět k tradicím. Dřevěné hračky Janod pomáhají nejmenším v rozvoji motorických schopností a podporují jejich v duševním rozvoji. Pomáhají jim prohlubovat znalosti, rozvíjet kreativitu, sociální dovednosti a dokonce i hudební schopnosti.

 40/5000 Novinky v nabídce dřevěných hraček Janod
Novinky 2018 už v nabídce!

Spojení tradice a moderního designu

Janod není jen o hračkách. Je o vytvoření úzkých vazeb mezi dětmi a jejich oblíbenými předměty na hraní. Hračky Janod pomáhají dětem získat nové dovednosti, objevit své talenty a především rozvíjet záliby. Sdílet společné momenty při hře s těmi, které milujeme, ještě nikdy nebylo tak příjemné.

Kouzlo dřevěné hračky spočívá v tom, že je jednoduchá. Avšak právě to umožňuje, aby si dítě samo zvolilo způsob, jakým bude s ní hrát. Čím je hračka jednodušší, tím déle se s ní dokáže zabavit. Janod přináší hračky s moderním dizajnem, které zaujmou děti i dnes, avšak jejich funkce zůstává nezměněna. Hračky Janod si díky nádhernému provedení získali už mnohé designérské ocenění.

Pro miminka i větší děti

Janod při tvorbě svých hraček myslí i na nejmenší děti. Jsou to právě jejich dřevěné kostky a stavebnice, puzzle nebo dřevěné figurky, které již od útlého dětství pomáhají rozvíjet dětskou jemnou motoriku. Jejich hračky jsou navíc velmi pevné, takže jejich malé děti nedokáží rozlámat nebo spolknout.

Pro starší děti jsou dřevěné hračky Janod skvělé na rozvoj svých sociálních dovedností a kreativity. Pro Janod je klíčové, aby každý moment dětské hry byl nejen zábavný, ale i užitečný. Hrou s hračkami Janod se neustále učí něco nového. Děti rádi napodobují dospělé, i proto je určitě potěší dřevěná kuchyňka nebo hra v novém dřevěném obchůdku. Děti se hrou učí a nabývají nové schopnosti, aniž by si to uvědomovali. S hračkami Janod si vytvářejí své vlastní příběhy a dobrodružství.

Janod přináší krásné dřevěné skládačky s jedinečným designem.
Dřevěné skládačky jsou skvělou hračkou na rozvoj dětské jemné motoriky a kreativity.

Proč dětem kupovat dřevěné hračky?

Dřevěné hračky v sobě ukrývají řadu výhod. Děti je milují i přesto, že nemají tolik tlačítek a funkcí. Dřevěné hračky Janod si získávají srdce dětí i rodičů již celá desetiletí právě díky své jednoduchosti a krásnému designu. Jejich materiál, odolnost a design jsou nadčasové.

Dřevěné hračky vždy budou atraktivní pro děti i rodiče. Díky kvalitnímu zpracování se stávají rodinným klenotem, který se může dědit z generace na generaci. Nejde o žádný módní výstřelek. Jako bonus si můžete být jisti, že pokud si dítě při hře s takovou hračkou zvolí drsnější metody, jejich trvanlivost je zaručena a nerozbijí se při prvním dopadu na zem.

X