Janod hračky

Dřevěné kuchyňky

Přání každého rodiče je, aby si jeho dítě svobodně utvářelo svůj dětský svět. Svět plný fantazie a dobrodružství, jehož nedílnou součástí je i napodobování reálného světa. Děti vnímají své rodiče jako velký vzor a napodobování reálných činností je jednou z nejdůležitějších forem dětských her. Vzpomeňte si na své dětství, kdy jste si s oblibou hráli na maminky a tatínky, sestřičky a doktory, kočičky a pejsky. I vaše děti chtějí poznat svět, ve kterém vyrůstají!

Výběrem vhodné hračky podpoříte fantazii dětí. Výsledkem je jedinečná hra, v níž děti volně kombinují prvky svého fantazijního světa a reálného světa.

Račte vstoupit do kuchyně

Tato věta není často slýchat z úst maminky. Vyvolává v nás trochu pocit nejistoty a obavy ze zranění. Hra na kuchařku přesně napodobuje každodenní práci maminky a právě proto je dětská kuchyňka snem každé holčičky i chlapečka.

Francouzská značka Janod patří ke světové špičce ve výrobě dřevěných hraček. Není tomu jinak u dřevěných kuchyněk – kvalitní a velmi dobře promyšlené. Navíc se pyšní nadčasovým designem. Malí kuchtíci se ocitnou v opravdové kuchyni, která má všechno, co má správná kuchyňka mít!

Janod nabízí několik typů dřevěných kuchyněk, nejoblíbenější je varianta růžová nebo zeleno-žlutá.

Dětská kuchyňka – Maxi

Nádherně propracovaná kuchyňka Maxi má vše potřebné a dostatek prostoru pro tvořivou hru. Malí kuchtíci si ji okamžitě zamilují pro její pastelové odstíny růžové, bílé a šedé. V moderní kuchyňce samozřejmě nechybí dřez, varná deska, trouba a další vybavení. Nechte děti uplatnit svoji fantazii a rozvíjet ji! Stanou se z nich kuchaři, kuchařky nebo maminky a připraví pohoštění pro celou rodinu i kamarády.

 

Velká dřevěná kuchyňka – Happy Day

Francouzský design dřevěné kuchyňky Happy Day je znát na každém detailu. Celkově působí velmi nadčasově. Veselé barvy se dětem určitě zalíbí a nabídnou mnoho podnětů pro různorodé hraní. Kuchyňka je vybavená mikrovlnkou, varnou deskou, dřezem a troubou. Varná deska svítí a vydává zvuky jako v opravdové kuchyňce, takže hra je pro dítě velmi realistická, a přitom bezpečná. Každý malý kuchař či kuchařka si tuto kuchyňku velmi rychle zamiluje!

Kuchyňky Janod se stanou díky svému designu chloubou každého dětského pokojíčku!

X