Janod hračky

#03 Janod hračky pro děti – tipy na březen

Dřevěné hračky francouzské značky Janod se stále těší velké oblibě v celém světě a jinak tomu není ani u nás. Janod letos slaví 50. výročí od svého vzniku. Proto jsme se rozhodli připravit pro Vás na každý měsíc v roce výběr těch nejoblíbenějších a nejprodávanějších hraček Janod a zároveň Vám tak přiblížit ty produkty, které jste ještě neměli možnost poznat osobně.

Dotykové puzzle pro děti od 2 let

Dětské puzzle Janod Tactiles jsou naučné puzzle vhodné už pro ty nejmenší děti od 2 do 4 let. Puzzle mají 20 velkých dílků a různé motivy: Farma, Život na ledě, ZOO, Lesní zvířátka a Domácí zvířátka.
Některé dílky puzzle mají senzorický povrch – různé typy textur, které tvoří zajímavý prvek a rozvíjejí senzorické vnímání dětí již od časného věku. Puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, rozlišování barev, tvarů a velikostí. Puzzle učí děti vnímat vztah mezi částmi a celkem, pomáhají při rozvoji motoriky rukou a koordinaci ruka-oko.

Puzzle s překvapením pro děti od 2 let

Dětské puzzle Janod Surprise jsou naučné puzzle vhodné už pro ty nejmenší děti od 2 do 4 let. Puzzle mají 20 dílků a motivy Džungle a Antarktida.
Tyto puzzle ukrývají milé překvapení pro děti, 3 otevírací okénka, které dětem odhalí vždy něco nového a po stranách poskládaného obrázku puzzle najdete dalších 5 vysouvacích okének. Puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Pomocí puzzle se učí rozpoznávat barvy, tvary, objekty, rozvíjí se motorika rukou, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem, pomáhají při rozvoji motoriky rukou a koordinaci ruka-oko.

Dřevěná didaktická kostka s motorickým labyrintem MultiActivity od 1 roku

Pestrobarevná dřevěná multifunkční kostka MultiActivity Janod se smyčkovače labyrintem a dalších 8 vzdělávacích aktivit k tomu. Když otočíte kolečkem mlýna můžete pozorovat jak se přesýpají vajíčka různých velikostí a jaký zvuk vydávají. Otáčejte ozubenými kolečky, obraťte bříška housenky a změníte tak její barvu, nebo pozorujte svou tvář v zrcadle. Vkládejte do jezírka rybky, zvířátka a kytičky (5 ks tvarů). Pojmenujte vybrané druhy ovoce a hmyzu a posouvejte jednotlivými dřevěnými dílky po konárch stromu. Vrchní část kostky je smyčkovací labyrint, který se dá vyjmout a po dohrání vložit zpět do nitra. Tuto část lze také položit na zem a stimulovat už 6 měsíční miminko k plazení se na bříšku, později ložených po 4 až po samotné sezení a hraní se is jinými prvky na didaktické kostce.

Dřevěný hrací stolek s aktivitami na jemnou motoriku Baby Forest pro děti od 1 roku

Dřevěný pestrobarevný hrací stolek s aktivitami Baby Forest Janod obsahuje různé aktivity s lesními zvířátky, které jsou vytvořeny z kostek.
Kostky se po uložení do sloupků změní na veselé zvířátka z lesa – nastokávanie. Dřevěný hrací stolek obsahuje ozubená kolečka, se kterými se dá točit, smyčkovací labyrint s kuličkami – jemná motorika a kostky různých tvarů, které je třeba vložit do správných otvorů – poznávání tvarů a různých velikostí.
Dřevěný hrací stolek poskytuje dětem široké spektrum zajímavých her, které je nejen zabaví, ale i něco naučí. Hra s labyrintem, skládání zvířátek, otáčení ozubenými kolečky či dětská vkládačka – to vše pomáhá nejmenším dětem s rozvojem logického myšlení.

Novinky roku 2020

Jako každý rok, i v roce 2020 si pro vás značka Janod připravila mnoho úžasných novinek, které postupně přicházejí na náš trh. Kterými se můžete potěšit už v březnu?

Magnetická tabulka Učím se barvy s předlohami a tabulkou na psaní pro děti od 3 let

Dřevěná magnetická hračka Učím se barvy s magnetkami a tabulkou na kreslení a psaní křídami. Dřevěná magnetická skládačka a vkládačka, díky které se Vaše dítě naučí barvy a to doplněním kresby pomocí vícebarevných magnetických čipů!
Magnetické dílky jsou vhodné pro malé dětské ručičky a tabulka na kreslení křídou je vynikajícím pomocníkem na probuzení dětské kreativity a fantazie. Balení obsahuje 10 oboustranných karet, 42 magnetických čipů a krabičku křídy.

Provlékání pro děti Zvířátka Janod pro děti od 4 let

Hra plná dovednosti a kreativity! Prevliekajte šňůrky přes správnou dírku a vytvořte krásný obrázek zvířátka. Hra podporuje rozvoj koncentrace a jemné motoriky a je vhodná pro děti od 4 let.
Hra obsahuje 6 kartonových obrázků zvířátek: sova, veverka, motýl, ryba, želva, šnek a 2 barevné šňůrky na provlékání.

Puzzle pro děti Dobrodružství v džungli 100 ks pro děti od 6 let

Nádherné puzzle s motivem Dobrodružství v džungli. Tyto kartónové puzzle se 100 ks dílky jistě okouzlí a zabaví nejedno malé dítě. Puzzle jsou baleny v originálním a praktickém kufříku se zavíráním, takže jsou vždy uklizené a zároveň jsou pěkným doplňkem do dětských pokojíčků. Součástí balení je i plakát, který se může použít jako šablona.
Puzzle rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost, jemnou motoriku, a zároveň se děti naučí vnímat vztah mezi částmi a celkem.

Hračky do vody

Hračky do vody jsou oblíbenými produkty u dětí i rodičů. Téměř všechny děti milují koupání a čvachtání ve vaně a výrobci značky Janod se rozhodli letos jim tuto oblíbenou činnost ještě více zpříjemnit inovativními a zároveň naučnými hračkami.

Měkké obrázkové pexeso do vany pro děti od 2 let

Měkké plastové pexeso 24 ks vhodné na hru na suchu i ve vodě pro děti od 2 let. Balení obsahuje 24 herních žetonů pro klasickou hru pexeso pro děti nebo mnoho jiných her podle vlastní fantazie. Pexesové žetony perfektně drží na dlaždiček a také plavou na vode.Prinesú mnoho zábavy při koupání i na souši.

Měkké puzzle Mapa světa pro děti od 3 let

Měkké plastové puzzle Mapa světa vhodné na hru na suchu i ve vodě pro děti od 3 let. Balení obsahuje 28 dílků puzzle. Jednotlivé dílky perfektně drží na dlaždiček nebo na vaně a také plavou na vodě. Přinesou mnoho zábavy a nové vědomosti při koupání.

Plastové kbelíky na přelévání vody pro děti od 10 měsíců

Barevné plastové kbelíky do vody s motivem zvířátek. Pět barevných plastových kbelíků s různými aktivitami pro dlouhotrvající zábavu kdekoliv ve vodě – ve vaně, v moři, v bazénu, na zahradě. Kbelíky jsou stohovatelné a jsou očíslovány od 1 do 5, což umožňuje rozpoznávat první čísla.

Kreslení ve vaně s barvičkami a houbou pro děti od 3 let

Staňte se umělcem ve vaší koupelně. Hračka do vany, která potěší všechny děti a podpoří jejich kreativitu i při koupání. Balení obsahuje 6 ks omyvatelných pastelek vhodných na vanu a kachličky a zotieraciu houbičku ve tvaru hvězdice. Pastelky se dají vysouvat a jsou netoxické.

Měkká obrázková knížka pro nejmenší Ponorka

Měkká plastová knížka leporelo pro nejmenší ve tvaru ponorky s veselými obrázky podmořského světa. Knížka je vhodná na hru na suchu i ve vodě pro miminka a děti od 12 měsíců. Knížka je omyvatelná.

Měkké obrázkové kostky pro nejmenší

Měkké plastové kostky pro nejmenší s veselými motivy zvířátek. Kostky jsou vhodné na hru na suchu i ve vodě pro miminka od 10 měsíců. Balení obsahuje 4 kostky, ze kterých lze poskládat 6 motivů – želvy, domácí zvířata na farmě, jednorožci, dinosauři, polární zvířátka, mořské zvířátka.

Měkká obrázková knížka pro nejmenší Podmořský svět

Měkká plastová knížka leporelo pro nejmenší ve tvaru ponorky s veselými obrázky podmořského světa. Knížka je vhodná na hru na suchu i ve vodě pro miminka a děti od 10 měsíců. Knížka je omyvatelná.

X