Janod hračky

#04 Janod hračky pro děti – tipy na duben

Je zde další měsíc v roce a tak jsme si opět pro vás připravili několik vybraných tipů hraček pro děti od francouzského výrobce Janod. Věříme, že i tentokrát jsme se trefili výběrem a zároveň ukázali i něco nového, co jste dosud ještě nepostřehli.

Magnetické hračky

Magnetické hračky pro děti rozvíjejí představivost a jemnou motoriku. Děti mohou na magnetický podklad přikládat dílky a vytvářet tak různé obrazy. Magnetické hračky neobyčejně rozvíjí dětskou fantazii, protože se z nich dá poskládat prakticky cokoli. Navíc lze všechny magnetické dílky spolu kombinovat, což rozšiřuje možnosti obrázků, aut, postaviček, zvířátek nebo slov, které se dají z magnetů poskládat.

Magnetická kniha skládačka Magnetibook od 3 let

Magnetická skládačka ve tvaru knihy s pestrobarevným a zajímavým designem, kterým nepohrdne ani jedno zvědavé dítě. Kniha a skládačka v jednom je dokonalým pomocníkem pro malých zvědavců v oblastech módy, automobilů, origami, zvířátek nebo se s magnetickými knihami můžete učit cizí jazyky, zda čas a hodiny.
Magnetické knihy Magnetibook Janod jsou dostupné v několika různých motivech: Dopravní prostředky, Roční období, Zvířátka, Oblékání dívky, Oblékání chlapci, Zábavné obličeje dívky, Zábavné obličeje chlapci, Princezny, Hodiny a čas, Moduloform Tvary – Origami a Abeceda anglická .
Zabavte vaše děti skládáním obrázků z magnetických dílků podle předlohy. Dítě například vybírá různé oblečení pro holčičku z knihy, nejprve podle předlohy a potom podle vlastní fantazie.
Praktické balení zajistí, že hračka se dá pohodlně přenášet, děti se s ní zabaví nejen doma, ale i na dlouhých cestách. Magnetická kniha pro děti je krásná nadčasová hračka pro každé dítě, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně neškodných barev.

Magnetická hra Terč a šipky od 4 let

Magnetická hra Terč a šipky pro děti je skvělou zábavou i pro rodiče. Cílem hry je shromáždit co nejvíce bodů ve třech hodech. Hráč, který nahraje nejvíce bodů vyhraje. V pěkném balení, vhodné jako dárek. Tato hra trénuje koncentraci, strategické myšlení a zručnost. Magnetický terč je dostupný ve třech motivech Cirkus, Příšerky a Zahrada.
Balení obsahuje: 6 ks šipek, oboustranný závěsný terč.


Dřevěné pexeso na senzorické vnímání a přiřazování od 3 let

21 dřevěných kusů, jedna bavlněná taška a 5 hracích karet. Dejte ruku do tašky a zkuste být první, kdo najde 4 kusy uvedené na herní kartě, jen s použitím vašeho hmatu! Vyhrává hráč, který zaplní svou kartičku nejrychleji. Ale pozor na “trik”! Hráč, který vybere kost, musí vrátit všechny kousky, které již získal do kapsy.
Varianta pro batolata: Malé dětičky si mohou karty s obrázky položit před sebe a z tvarů vybrat a správně přiřadit – tvar položit na správné místo na kartičce. Ideální hra pro rozvoj hmatu vašeho dítěte a jemných motorických schopností. S tímto dřevěným pexesem se zabaví všechny děti, samé, ale i společně.

Dřevěné kuchyňky pro děti

Již to nese – večeře připravena vaší malou kuchařkou či Kuchařík lze servírovat! Dětičky mohou připravit chutná jídla pro své rodiče, kamarády a stát se tak Malým šéfkuchařem!
Malí kuchaři mohou vařit večeři na varné desce, péct koláček v troubě, odkládat nádobí do skříňky a učit se tak jak udržovat pořádek. Na boční straně kuchyněk je otvor, díky kterému je možné kuchyňku jednoduše přenést. Dítě rozvíjí svou kreativitu vymýšlením receptů. Dobrou chuť !!

Velká dřevěná kuchyňka Happy Day žluto-zelená od 3 let

Velká dřevěná kuchyňka Happy Day Janod je skvělým dárkem pro holčičky a chlapce od 3 do 8 let. Hra s dětskou kuchyňkou Janod podporuje rozvoj sociálních dovedností a její krásný design rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu. Kuchyňka Happy Day Janod je vybavena mikrovlnkou, varnou deskou, dřezem a troubou. Vestavěnou součástí kuchyňky je i polička, kterou mohou malé kuchařky použít na koření a další potraviny. Součástí kuchyňky jsou také hodiny, věšák na vařečky a otevírací skříňka ve spodní části. Varná deska i trouba svítí a vydávají zvuky jako v opravdové kuchyňce. Najdete zde i další doplňky, jako jsou sítko, hrnec, obracečka, chňapka, těstoviny, hrášek a mléko v papírových krabičkách.


Dětská dřevěná kuchyňka My Style přírodní od 3 let

Stylová dřevěná kuchyňka My Style Janod je skvělá kuchyňka ze dřeva s otočnými knoflíky a nadčasovým designem. Je vyrobena v kombinaci přírodní a bílé barvy. Tyto neutrální barvy si může každý šéfkuchař dotvořit podle sebe přiloženými nálepkami ve dvou designech, které jsou součástí balení. Vestavěnou součástí kuchyňky jsou dvě poličky na odkládání potravin, věšák na vařečky, dřez, varná deska, trouba a otevírací skříňka. Trouba je realistický doplněk, který ocení každá kuchařka / kuchař. Praktickými součástmi kuchyňky jsou i poličky na odkládání potravin nebo na zkrášlení kuchyňky kvítky či hračkami.
Dřevěná kuchyňka obsahuje dva otočné knoflíky, které vydávají chrastivým zvuk a tak se děti cítí jako v opravdové kuchyňce. Dřevěná kuchyňka pro děti v přírodní barvě je skvělým doplňkem do každého dětského pokojíčku.


Dřevěná kuchyňka Macaron šedo-růžová od 3 let

Velká dřevěná kuchyňka Macaron Janod je skvělá kuchyňka ze dřeva s otočnými knoflíky a nadčasovým designem. Stejně jako skutečná kuchyně, má také dva otočné knoflíky se zvukovými efekty na zapnutí dvou indukčních vařičů a trouby. Vestavěnou součástí kuchyňky pro děti jsou dvě poličky na odkládání potravin, hodiny, věšák na vařečky, dřez, varná deska, trouba a otevírací skříňka. Spolu s kuchyňkou najdete v balení i 5 doplňků: hrnec, žufanko, obracečka, cukr a hrášek v papírové krabičce. Trouba je realistický doplněk, který ocení každá kuchárka.Drevená kuchyňka pro děti v nádherné růžovo-šedé barvě je skvělým doplňkem do každého dětského pokojíčku.

Novinky roku 2020

Jako každý rok, i v roce 2020 si pro vás značka Janod připravila mnoho úžasných novinek, které postupně přicházejí na náš trh. Kterými se můžete potěšit už v dubnu?

Dřevěné obrázkové kostky Zvířátka od 1 roku

Kostky se zvířátky, z nichž budou mít radost děti i rodiče. Šest kostek, ze kterých si může dítě postavit obrázek oblíbeného zvířátka, už je jen na vás co si vyberete, veselý zajko, malý ptáček nebo mazaná liška, o zábavu máte všichni postaráno. A když Vás přestane bavit skládání obrázků, z kostek se dá postavit i věž, nebo garáž či domek. Dětské fantazii se meze nekladou. Moje první kostky – Zvířátka a mláďátka z lesa je zábavná hra ze 6 dřevěných kostek, ze kterých si můžete vytvořit 6 portrétů lesních zvířátek (liška, lasice, zajíc, ptáček, medvídek). Víte jak tyto zvířátka vypadají? Dokážete je z jednotlivých kostek poskládat? Kostky jsou skvělým prvním narozeninovým dárkem pro vaše nejmenší ratolesti! Kostky jsou dodávány s originálním a praktickým dřevěným rámečkem, který slouží jako rámeček na skládání obrázků.

Kreativní sada Jednorožec barevný písek s třpytkami od 7 let

Kreativní sada s barevnými písky pro děti od 7 let obsahuje 3 kartičky krásných jednorožců, které je třeba dozdobit, dolepit barevnými písky ve dvou barvách, v balení naleznete také špachtličku, která slouží k odkrývání lepicí plochy, na kterou se pak nanášejí barevné písky .
Kreativní sady Janod Atelier jsou určeny k tvoření, podporu dovednosti, fantazie a představivosti u dětí v různém věku. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání i výtvarné schopnosti. Při této tvůrčí hře si děti rozvíjejí jemnou motoriku, trpělivost a smysl pro detail.

Dřevěná kasička na peníze pro děti od 3 let

Stylová dřevěná kasička pro děti na první uspořené penízky. Navíc díky magnetickému uzávěru ji netřeba rozbíjet, ved by jí byla škoda, ale ne ?? !! Tato dřevěná pokladnička bude skvělým pomocníkem při prvním šetření peněz u nejmenších dětí. Pokladnička pro děti je ve tvaru dvou zvířátek: roztomilého bílého zajíčka nebo veselého růžového prasátka. Věříme, že právě tyto dvě veselé zvířátka budou dětem líbit a budou z nich mít velkou radost. Tato dřevěná pokladnička je nádherně designově zpracována, proto bude také skvělým doplňkem do interiéru dětských pokojíčků.

Hračky do zahrady a na ven

Všechny děti by měli trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu jako z důvodu zábavy, tak i kvůli rozvoji a praktickým zkušenostem. Jak však zájem u dětí o venkovní aktivity podpořit? Upozorňuje na skvělé hračky, které nikdy neomrzí, se kterými si děti zpestří dny na vzduchu. Děti se při hraní venku a na zahradě výborně zabaví a také si zlepšují svou kondici a zejména budují imunitu. Zahrada by měla být pro dítě prostředím, kde dokáží získat mnoho praktických zkušeností a k tomu všemu jsou zejména na čerstvém vzduchu.

Zahradní nářadí sada od 3 let

Trávíte s vašimi dětmi hodně času venku? Nebo hledáte způsob jak ratolesti povzbudit ke hře na čerstvém vzduchu? Zkuste jim opatřit dětské pracovní rukavice, nádobou, hrábě a lopatku, které zahradní sada obsahuje a uvidíte jejich nadšení. Děti milují střídat aktivity a možnost zkoušet stále něco nového je pro ně lákavé. Zahradní sada čtyř pracovních pomůcek je ideální pro zábavu a objevování krás přírody a zahrad. Dětem pomůžete rozvíjet jejich jemnou motoriku, fantazii a zvědavost. Pomáháte v nich formovat vztah k přírodě, práci a v neposlední řadě jim dáváte možnost stát se malými objeviteli a experimentátory. Krásný zahradní set v příjemné pastelové mint zelené a žluté barvě je bezpečnou a kvalitní hračkou pro dítě od 3 let. Malí vynalézaví pomocníci se se zahradním nářadím uplatní i v interiéru vašeho domova, například při zalévání pokojových rostlin, zda jejich přesazování. Exteriérové ​​nebo interiérové ​​využití hraček je zaručeno a proto sada Janod pro malé šikovné zahradníky je výborným dárkem pro vaše děti.

Švihadlo Zajac od 3 let

Cvičte zábavným způsobem. Proč je skákání přes švihadlo takové super? Kromě toho, že je to velká zábava, si děti posílí vrchní i spodní část těla a trénují tak koordinaci svého těla.
Švihadlo s dřevěnými rukojeťmi ve tvaru roztomilého zajíčka francouzské značky JANOD je vynikající hračkou pro aktivní, starší i mladší děti. Švihadlo je nastavitelné a to díky tomu, že rukojeti se dají odšroubovat, délku lana je možné nastavit a přizpůsobit výšce dítěte, délka lana je až 2 metry. Rukojeti jsou v krásných pastelových barvách, zakončené kulatou dřevěnou hlavou milého zajíčka s růžovými plstěnými oušky.
Skákání přes švihadlo je skvělý způsob, jak trávit čas venku a zároveň je to ideální dárek, který rozvíjí fyzickou zdatnost dětí. Hra venku má příznivý vliv na zdraví a celkovou imunitu.

Vrtule na zahradu KOLEKCE 3ks od 3 let

Krásné barevné větrné vrtulky KOLEKCE 3ks, které vypadají opravdu nádherně, když se točí ve větru zapíchnuté na zahradě nebo na balkoně v květináči. Zábavná hračka která zkrášlí každý květinový záhon. Nechte vaše děti běžet s vrtulkou v zahradě, či venku v přírodě a uvidíte jak se krásně točí, když se do ní opře vítr. Zábavná hračka pro všechny malé zahradníky a milovníky pobytu na čerstvém vzduchu. Kolekce vrtulek je ze tří různých barev a motivů: oranžový ptáček, zelená žabka a žlutý ježek.

Kovový kolečko od 3 let

Krásný kovový kolečko v zářivé oranžové barvě vhodný na zahradu potěší každého malého zahradníka. Konstrukce kolečka je pevná, oranžová vanička je z odolného kovu a dřevěné ručky dodávají této hračce ten správný šmrnc! Šup s ním do zahrady a pomoci s jarním úklidem, při sekání trávy, stavebních pracích nebo i na podzim při sběru jablíček či hrabání a odváženi suchého listí. Vzhůru do práce malí velcí pomocníci! Ke kolečku patří i zahradní nářadí, v balení s kolečkem najdete žluté hrabičky a šedomodrý rýč s dřevěnými rukojeťmi.

Velká zahradní KOLEKCE 6 ks od 3 let

Velká zahradní sada je vhodná pro malé pomocníky na zahradu a potěší každého malého zahradníka. Zahradní nářadí má krásné syté pastelové barvy s roztomilým obrázkem ježka.
Kolekce zahradního nářadí obsahuje kovové kbelík, kovovou konvičku, textilní rukavice a dřevěné hrábě, koště a rýč. Šup s nářadím do zahrady a pomoci s jarním úklidem, při sekání trávy, stavebních pracích nebo i na podzim při sběru jablíček či hrabání a odváženi suchého listí. Vzhůru do práce malí velcí pomocníci!

X