Janod hračky

Naše hračky

Hrávali jste se i vy v dětství s dřevěnými hračkami? Dopřejte radost ze hry i vašim dětem. Žádné jiné hračky v sobě neskrývají takové kouzlo jako dřevěné hračky Janod s nadčasovým dizajnem, který se přenášejí z generace na generaci.

Kdysi bylo nejlepší hračkou na světě autíčko na provázku nebo dřevěný houpací koník. Postupem času na na tyto hračky začalo zapomínat. Francouzský výrobce hraček Janod se usiluje navrátit kouzlo dřevěných hraček, které jsou v našich končinách považovány za tradici. Dřevěné hračky přežili mnohé generace a opět se vracejí do módy.

Jednoduchost, kvalita a nádherný design se spojují v dřevěných hračkách Janod. Historie dřevěných hraček sahá až do starověkého Řecka, kde děti za sebou s oblibou táhly zvířátka na kolečkách. Dřevěné hračky jsou nejen zábavným prostředkem trávení času, jsou také skvělou pomůckou na rozvoj motorických schopností.

Dřevěné chodítko Janod

Batole až předškolák

Hra je základem pro budování jazykových a motorických schopností dítěte. Již od ranného věku je proto důležité stimulovat jeho vizuální vjemy. Umožněte mu objevovat a budovat jeho schopnosti jako například uchopení, dotek, pozorování, poslech a pocit. Janod vytvořil dřevěné hračky pro děti od 12 měsíců, jak skládací pyramidy, dřevěné houpací koně, chodítka a vozíky na tlačení, dřevěné kostky a obrázkové kostky, které jsou barevné a bohaté na vlastnosti a tvary.

Hry na profese

Děti stále napodobují to, co vidí ve svém okolí. To je důvod, proč milují imitovat denní aktivity maminky či tatínka. Baví se vařením, hudbou či jinými kreativními činnostmi. V portfoliu produktů Janod najdete jedinečné hračky, jako jsou dřevěné kuchyňky, dřevěný obchod, domeček pro panenky, hudební nástroje a jiné hračky navrženy pro rdost vašich nejmenších. Hrou na profese si děti rozvíjejí motorické schopnosti, jazykové dovednosti a představivost.

 

Dřevěné kuchyňky Janod pro děti

Puzzle a hry

Dětské puzzle pomáhají dětem rozvíjet jejich soustředěnost, obratnost a koordinaci od nejranějšího věku. Obrázky puzzle nabízejí záhady na vyřešení pro malé i velké. Každý rodič se potěší, když vidí progres svého prcka, který se dennodenně zlepšuje při řešení náročných úkolů. V nabídce Janod najdete širokou škálu puzzle od 2 do 12 let. Janod nabízí dřevěné vkládací puzzle, puzzle pro nejmenší či klasické puzzle pro děti.

Tabule a stoly

Značka Janod myslela i na malé školáky a kreativců. Děti jistě potěší fantastické dřevěné lavice a tabule s propracovanými detaily. Sortiment obsahuje i unikátní doplňky, které se hodí do každého dětského pokoje. Tabule a lavice se přizpůsobují věku dítěte.

Hračky Janod podporují individualitu a rozvoj dětí každého věku.

Vyberte si hračky Janod u nás

X