Janod hračky

Nejkrásnější dřevěné hračky pro děvčata

Není žádným tajemstvím, že při hře se děti nejraději baví napodobováním aktivit dospělých. Kromě toho, že při tom využívají svou bohatou fantazii, je to také skvělá příprava na reálný svět a často prozrazuje, k jakým aktivitám mají vaše děti nejblíže.

Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější hračky pro děvčata, které zaujmou svým designem a jsou zároveň skvělým společníkem při objevování světa dospělých. Díky jedinečnému designu francouzského výrobce Janod se z hraček mohou těšit děti i po další generace. Kvalitní zpracování a nadčasový design se postará o to, aby hračky vydržely celé roky.

Krásná a udržitelná kuchyňka

Máte doma malou princeznu, která ráda pomáhá v kuchyni? Podpořte její dětskou kreativitu vlastní dřevěnou kuchyňkou s jedinečným designem. Pokud se vám nelíbí plastové kuchyňky, které zbytečně zatěžují naši planetu, dřevěná kuchyňka je skvělou udržitelnou alternativou.

Francouzský výrobce Janod si potrpí nejen na kvalitu, ale zejména na design svých dřevěných hraček. Kuchyňky Janod jsou vyrobeny ze dřeva a tvoří krásný doplněk do dětského pokojíčku. Díky příslušenství a funkcím se kuchyňka může změnit i na cukrárnu nebo stánek s občerstvením. To vše je na fantazii vašich mrňousů. A kdoví, možná se vám jednou odvděčí i snídaní do postele!

Dřevěný kočárek pro každou pečlivou chůvu

Starat se o zvířátko, plyšovou hračku nebo celou školku s panenkami, v tom si rozumí asi všechny dívky. Je zcela přirozené, že napodobují maminky a chtějí být malými chůvou. Dopřejte vaší princezny růžový dřevěný kočárek Janod, díky kterému provětrá všechny panenky nebo jiné hračky. Značka Janod se i v tomto případě postará o to, aby kočárek vypadal krásně, i když právě odpočívá v pokojíčku.

Prostřednictvím dřevěného kočárku se děti přibližují světu dospělých a také si rozvíjejí jemnou motoriku a pohybové schopnosti. Dřevěný kočárek pro děti je nadčasová hračka a skvělý doplněk do dívčí pokoje.

Janod dětský pokoj
Dřevěné hračky Janod promění dětský pokoj na pohádkové království.

Milovnice příběhů a domácí pohody

Každé malé režisérce denno-denních příběhů panenek určitě vyhovíte, pokud její pořídíte adekvátní scénu! Dřevěný patrový domeček Janod pro panenky se zařízením a doplňky promění každý příběh na jedinečný a opravdový. Vždyť i panenky si zaslouží útulný a krásný domov. A zmínili jsme, jak krásně vypadá ze všech stran?

Dřevěný patrový domeček Janod
Dřevěný patrový domeček pro panenky je vhodný pro děti již od 3 let.

Dřevěné hračky Janod si získávají srdce dětí i rodičů již celá desetiletí právě díky své jednoduchosti a krásnému designu. Díky kvalitnímu zpracování a materiálem mohou vaše děti těšit i po další generace. Co říkáte na naše tipy? Zobrazit všechny naše krásné hračky.

X