Janod hračky

Velkoobchod Janod

Francouzská společnost Janod patří ke světové špičce ve výrobě dětských dřevěných hraček zejména díky své dlouholeté tradici, kvalitě a nezaměnitelném designu. Pod vizuál hraček se podepisuje tým špičkových designérů, díky čemuž je jejich vzhled nadčasový. Hlavní myšlenkou značky je přinášet dětem hračky, které jsou zábavné a zároveň edukativní tak, aby podporovaly dětskou kreativitu.

Jsme výhradním distributorem Janod

Je nám ctí spolupracovat se značkou Janod a přinášet tak prostřednictvím těchto designových hraček radost dětem v Čechách a na Slovensku. V rámci distribuce spolupracujeme s různými obchodními partnery. Pokud máte zájem o hračky Janod, zašlete nám žádost prostřednictvím formuláře. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář
Tel: +421 903 549 549
E-mail: kontakt@playatelier.eu

V portfoliu značky najdete pestrobarevné hračky s originálním designem a dotykem francouzského šarmu pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Kvalita a bezpečnost

Při balení hraček Janod se dbá na každý detail. Množství balení se dá použít jako součást hry například při sérii magnetické knihy. Materiál zvolený při výrobě pochází ze zodpovědného lesnictví s ohledem na ekologii a ochranu biodiverzity a obnovitelných zdrojů. Při výrobě hraček Janod se používají nové a nové materiály spolu s dřevem, s cílem stimulovat dětskou hmatovou smyslovost. Díky odolnosti hraček vydrží celé generace. Hračky Janod splňují přísné francouzské a evropská kritéria bezpečnosti a jsou držitelem certifikátu CE. Dlouhodobě hračky Janod vyhrávají designérské soutěže po celém světě.

ZAREGISTROVAT SE JAKO B2B PARTNER

X