Janod hračky

Výrobce Janod

Francouzská společnost Janod patří ke světové špičce ve výrobě dětských dřevěných hraček. Vděčí tomu své dlouholeté tradici, kvalitě a nezaměnitelnému dizajnu. Pod jedinečný vzhled hraček se podepisuje tým špičkových designérů.

Dizajn dřevěných hraček Janod je nadčasový. Francouzský výrobce přináší dětem hračky, kterou jsou zábavné, kreativní a pro děti vizuálně atraktivní. Dřevěné hračky jsou zárukou kvality, která přežívá už dlouhá desetiletí. Přeneste se díky značce Janod v čase a umožněte svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

Dřevěné kostky Janod
Každé dítě touží po krásné a kvalitní hračce Janod.

Filozofie společnosti

V portfoliu značky Janod najdete jedinečné designové hračky pro děti od 12 měsíců do 9 let. Dřevěné hračky Janod staví na klasickém designu, ale zároveň dbají na vysokou kvalitu materiálů, nadčasovost a zábavu. Jsou to prostě hračky, po kterých sáhne dítě s radostí znovu a znovu každý den. Dřevěné hračky Janod umožňují dětem rozvíjet svou predstavivovosť a snít. Vytvářet si nové příběhy a tvořit trvalé vzpomínky na dětství.

Odpovědnost a kvalita

Při balení hraček Janod se dbá na každý detail. Množství balení se dá použít jako součást hry. Hračky značky Janod jsou vyrobeny z přírodních materiálů, především ze dřeva, které pochází ze odpovědného lesního hospodářství. Materiály použité v těchto hračkách stimulují dětskou hmatovou citlivost, jsou ekologické a bezpečné. Hračky jsou mimořádně odolné a vydrží celé generace. Hračky Janod dlouhodobě vyhrávají designérské soutěže po celém světě.

Vyberte si hračky Janod u nás

X